Екскурсійні тури:

 

Ресторанний тур

 

Ресторанний тур «Від шпацеру до келішка» Львів :

Щоб замовити поїздку по даних місцях звертайтесь за телефоном:

+38 (068) 646-999-5
globus-hotel@mail.ru
 
Тернопіль – Львів
 

«Львівська копальня кави»

Частування у закладі: Самостійне. Ви дізнаєтесь хто привив європейцям традиції кавопиття і що його зв’язує із Львовом… Що вкладають львів’яни у фразу «йдемо на каву»… Де п’ють та пили каву у Львові. А також численні історії про існуючі і неіснуючі кав’ярні! А ще у Львові існує легенда, ніби насправді кавові зерна не привозять із заморських країн, де вони визрівають на теплому сонечку, а видобувають у темній холодній копальні під Ринковою площею. Саме таку, здобуту нашими шахтарями каву, ми спробуємо у найдовшій каварні – «Львівська копальня кави»! І надзвичайно цікава атракція – спуск в підземелля! Відчуйте себе справжнім першовідкривачем, підземним мандрівником і здобувачем маленьких пахучих зерен!

Музей-ресторація «Гасова лямпа» Найвисотніший 4-х поверховий Львівський паб. Все про винахідників першої у світі гасової лямпи. Частування у закладі: 3 настоянки: Гасівка. Нафтівка. Бензенівка. Банош.

«Мазох-cafe»

 Віконце у світ, створене за мотивами творів «батька мазохізму» – письменника Леопольда фон Захер-Мазоха, котрий народився у Львові. Частування у закладі: Десерт «Банан для неї».

«Криївка»

Найпопулярніший ресторан України. УПА та ОУН. Історія антикомуністичного опору. Вишкіл в повстанському тирі. Частування у закладі: 2 настоянки: Медовуха. Ккменівка. Пів метра ковбаси (120 г/особа). Соленості. Хліб.

 

 

 


Сауна
Сауна
Сауна «Глобус»- це саме те місце, де Ви зможете забути про примхи повсякденного життя, поринути у світ справжньої релаксації...
Ресторан
ресторан
Нове меню ресторану здивує Вас різноманітністю і величезним вибором, що дозволить будь-якому гурману побалувати себе вишуканим смаком тутешніх страв...
Номери
VIP-Люкс
Готельний комплекс «Глобус» гармонійно поєднує в собі комфорт та практичність...


Готель "Глобус" - це місце для людей, які понад усе цінують щиру атмосферу затишку Тернопільського краю. Це місце з привітним персоналом та якісними послугами європейського зразка.


Copyright © 2014 "Готельний комплекс ГЛОБУС" • м. Тернопіль, вул. Степана Будного, 18
моб.тел. +38 (068) 646-999-5, тел. +38 (0352) 55-00-40 • globus-hotel@mail.ru
Розробка сайтів