Екскурсійні тури:

 

Дзвони душі

 

«Дзвони душі» Микулинці – Зарваниця – Бучач – Язловець :

 
Щоб замовити поїздку по даних місцях звертайтесь за телефоном:   

+38 (068) 646-999-5   
globus-hotel@mail.ru   
 

Микулинці

У 1550 р. власниця Микулинець Йорданова звеліла звести тут мурований замок для захисту від нападів татар, що грабували ці землі мало не щороку. Замок давав почуття відносної безпеки, населення села швидко зростало, розвивались ремесла - все це дало можливість Микулинцям у 1595 отримати статус міста з правом проводити 3 ярмарки в рік. В 16-17 ст. місто було у власності магнатів Конєцпольських та Зборовських.

  Микулинецький костел - справжнє барокове диво. Барокова тринавна будівля ця дуже своєрідна, мало схожа на інші сакральні споруди такого типу. (Пізніше знайшла майже ідентичний храм в Бучацькому районі, в с. Старі Петликівці). Спорудила костел Людвіга Потоцька своїм коштом і фундувала храм ордену Вінцентинів. Автором проекту був чоловік онуки пані Людвіги, Август Фридерик Мошинський, а надихнув його палацовий костел у Дрездені, зведений архітектором Г.Шавером.

 

Зарваниця

 Для християн усього світу Зарваниця добре відома чудотворною іконою і цілющим джерелом, біля якого з'являлася Божа Матір. Зараз на цьому місці споруджено Зарваницький духовний центр — комплекс церковних споруд з Собором Зарваницької Матері Божої, що належать Українській греко-католицькій церкві.

Перша письмова згадка про Зарваницю датується 1458 р. Та сліди людського проживання ведуть ще у перші тисячоліття до н.е. Один з власників села Роман Охоцький знайшов на його території речі ще скіфського часу. У 1662-1688 рр. Зарваниця була знищена турецькими нападниками, які спалили також церкву і монастир, та ікону вдалось врятувати. Її було перенесено в нову дерев‘яну церкву, яку спорудили в центрі села. В ній 1740 р. помістили також чудотворний образ Христа, який коронував в 1742 р. львівський митрополит Атаназій Шептицький.

 

Бучач

На території теперішнього міста знаходилося давнє слов'янське поселення. Польські джерела стверджують: місто (або поселення) було руським, існувало в XII ст. (за часів окремих Галицького, Теребовлянського князівств). Перша письмова згадка 1260 р. (згаданий Гаврило (Габріель) Бучацький — староста кам'янецький, посилаються на Бартоша Папроцького, що дає підстави стверджувати про існування міста чи поселення Бучач.

 Найдавнішою пам‘яткою в Бучачі є руїни замку, спорудженого українськими феодалами Бучацькими, що згодом полонізувалися. Твердиню спорудили на місці більш давніх укріплень. Від 14-15 ст. в замку залишилися знайдені в розкопах готичні деталі порталу, можливо, церковного. Решта збережених стін і башт відноситься до 16 ст. Стіни (до 3,5 м. товщиною) мали 3 яруси обходів з бійницями для вогнепальної зброї. Найміцніша півкругла стіна з двома баштами по боках виходить в бік міста, на вулицю Замкову. На території фортеці свого часу був і палац в стилі Відродження, можливо, збудований на місці більш давньої житлової споруди, залишки стін якого з‘єднані з збереженими двома ярусами східної башти замку. До палацу вела в‘їздна брама на першому поверсі та підйомний міст, перекинутий через рів. Палац прикрашали галереї з аркадами. Посеред двору був фонтан.

 

 

 

 

 


Сауна
Сауна
Сауна «Глобус»- це саме те місце, де Ви зможете забути про примхи повсякденного життя, поринути у світ справжньої релаксації...
Ресторан
ресторан
Нове меню ресторану здивує Вас різноманітністю і величезним вибором, що дозволить будь-якому гурману побалувати себе вишуканим смаком тутешніх страв...
Номери
VIP-Люкс
Готельний комплекс «Глобус» гармонійно поєднує в собі комфорт та практичність...


Готель "Глобус" - це місце для людей, які понад усе цінують щиру атмосферу затишку Тернопільського краю. Це місце з привітним персоналом та якісними послугами європейського зразка.


Copyright © 2014 "Готельний комплекс ГЛОБУС" • м. Тернопіль, вул. Степана Будного, 18
моб.тел. +38 (068) 646-999-5, тел. +38 (0352) 55-00-40 • globus-hotel@mail.ru
Розробка сайтів