Екскурсійні тури:

 

Печери Тернополя

 

«Печери Тернопільщини» Борщів – печера «Вертеба» – печера «Язиченська» – печера «Млинки» :

Щоб замовити поїздку по даних місцях звертайтесь за телефоном:

+38 (068) 646-999-5
globus-hotel@mail.ru

Тернопіль – Млинки – Більче-Золоте – Монастирок – Нирків – Микулинці – Тернопіль

 

Під час подорожі ви зможите побачити трипільську культуру в печерах Вертеба та Монастирок, базуючись на гіпотезах спелеолога-науковця М. Кубинського, відносно легенд та ієрогліфів майя та ацтеків. Таким чином ставлячи питання про уяву, як останніх так і трипільців, що до генів хромосом і Будови РНК. Розпис на кераміці трипільців – це речовина плюс інформація.

Прослідкувати розвивток духовного світу трипільців, їхнє розуміння Святої Трійці (Тріада, Трилінги), їхні традиції, «ритуальні війни», знання історичної астрономії. Як представляли трипільці місяць, як божество, в порівнянні з єгипетськими, шумерськими і грецькими богами. Історичний аргумент полягає у тому, що у всіх народів і в усі часи було і є певне уявлення про Бога. Тому, що це уявлення вроджене, бо людина в найглибших закутках своєї душі, має про це якесь позитивне знання.

 

 

 


Сауна
Сауна
Сауна «Глобус»- це саме те місце, де Ви зможете забути про примхи повсякденного життя, поринути у світ справжньої релаксації...
Ресторан
ресторан
Нове меню ресторану здивує Вас різноманітністю і величезним вибором, що дозволить будь-якому гурману побалувати себе вишуканим смаком тутешніх страв...
Номери
VIP-Люкс
Готельний комплекс «Глобус» гармонійно поєднує в собі комфорт та практичність...


Готель "Глобус" - це місце для людей, які понад усе цінують щиру атмосферу затишку Тернопільського краю. Це місце з привітним персоналом та якісними послугами європейського зразка.


Copyright © 2014 "Готельний комплекс ГЛОБУС" • м. Тернопіль, вул. Степана Будного, 18
моб.тел. +38 (068) 646-999-5, тел. +38 (0352) 55-00-40 • globus-hotel@mail.ru
Розробка сайтів