Екскурсійні тури:

 

Почаївський світ

 

«Почаївський світ» Залізці – Почаїв :

 
Щоб замовити поїздку по даних місцях звертайтесь за телефоном:   

+38 (068) 646-999-5   
globus-hotel@mail.ru   
 

Залізці

Містечко на півночі Тернопілля, в 17 км на південь від Підкаменя, 35 км на північ від обласного центру. 2,7 тис. жителів за даними 1999 року, а старий путівник Тернопільщиною за 1924 рік називає значнішу цифру: аж 8000 чоловік проживало тут на початку ХХ століття. Перші писемні згадки - у XV ст.

Перша писемна згадка про Залізці датується 1483 роком. Тоді вони були частиною Олеських маєтностей, що після смерті Яна із Сєнна перейшли у власність його сина Пйотра Сєненського. На початку XVI ст. король Сиґізмунд I Старий подарував ці землі Марціну Каменецькому, який сприяв будівництву замку (за іншою версією, Марцін Каменецький став дідичем після одруження з донькою Пйотра Сененського Ядвиґою). Після смерті Марціна Каменецького дідичем став його син Ян — ймовірно, подільський воєвода. 1516 року Залізці отримали статус міста, 1520 року — магдебурзьке право (прохання дідича Марціна Кам'янецького, дозвіл короля Сиґізмунда I Старого). У 1578 р. рідні брати Ян та Альберт (Войцех) Каменецькі (сини ротмістра Ян Каменецького, який помер 5 лютого 1560 р.) поділили спадок: віддали Залізці разом з селами Гаї-за-Рудою, Гаї-Розтоцькі, Гаї Залозецькі у власність молодшому брату Станіславу (мав посаду львівського підкоморія, помер 1612 р.).

 

 Почаївська Лавра знаходиться на заході України за 70 км. від міста Тернополя і за 24 км. від міста Кременець. Розташована Лавра на високій кам’янистій горі, яка підноситься над всією округою більш ніж на 75 метрів. Найдавнішу згадку про поселення під назвою Почаїв містить привілей великого князя литовського Казимира Ягайловича, датований 14 січня 1442 р. Цим актом воно було надане кременецькому війтові. 15 січня 1451 р. маєток отримав слуга Васько Стрілець. Пізніше Почаїв потрапив до рук панів Бережецьких, але на початку XVI ст. вони відступили його заможному шляхтичу Василеві Богдановичу Гостському, що походив із містечка Гоща.

 

 

 

 


Сауна
Сауна
Сауна «Глобус»- це саме те місце, де Ви зможете забути про примхи повсякденного життя, поринути у світ справжньої релаксації...
Ресторан
ресторан
Нове меню ресторану здивує Вас різноманітністю і величезним вибором, що дозволить будь-якому гурману побалувати себе вишуканим смаком тутешніх страв...
Номери
VIP-Люкс
Готельний комплекс «Глобус» гармонійно поєднує в собі комфорт та практичність...


Готель "Глобус" - це місце для людей, які понад усе цінують щиру атмосферу затишку Тернопільського краю. Це місце з привітним персоналом та якісними послугами європейського зразка.


Copyright © 2014 "Готельний комплекс ГЛОБУС" • м. Тернопіль, вул. Степана Будного, 18
моб.тел. +38 (068) 646-999-5, тел. +38 (0352) 55-00-40 • globus-hotel@mail.ru
Розробка сайтів