Екскурсійні тури:

 

Зарваниця

 

Екскурсія в Зарваницю :

 

Щоб замовити поїздку по даних місцях звертайтесь за телефоном:   

+38 (068) 646-999-5   
globus-hotel@mail.ru   
 

Зарваниця

 Для християн усього світу Зарваниця добре відома чудотворною іконою і цілющим джерелом, біля якого з'являлася Божа Матір. Зараз на цьому місці споруджено Зарваницький духовний центр — комплекс церковних споруд з Собором Зарваницької Матері Божої, що належать Українській греко-католицькій церкві.

З давніх-давен прочани з усієї України та з усього світу йдуть до Зарваницької Божої Матері. Святе місце Зарваниця славиться чудотворною іконою Пресвятої Богородиці. І, здається, що тут, серед цієї чудової краси і тихоплинної річки Стрипи, серед душевного спокою та єднання людини з Богом, чарівний земний рай. Однак, не завжди так було, наша славна Зарваниця багато разів була зруйнована, знищена, то жорстоким вогнем війни, то пекельною тоталітарною більшовицькою системою. Але, незважаючи на всі лихоліття часу, Українська Зарваниця знову воскресала, як невмирущий свідок Вічної Божої Правди. У ворогів не вистачало рук, не ставало сили побороти Храм Божий, де невідступно перебуває Святий Дух, Утішитель. Дивовижна історія Зарваниці почалася у 1240 році з появою чудотворної ікони Матері Божої. Це були роки татаро-монгольської навали, коли було зруйновано Київ, знищено Десятинну Церкву і багато монастирів. Уцілілі монахи пробиралися в Галичину під захист місцевих князів, з якими рахувався хан Батий.  

Перша письмова згадка про Зарваницю датується 1458 р. Та сліди людського проживання ведуть ще у перші тисячоліття до н.е. Один з власників села Роман Охоцький знайшов на його території речі ще скіфського часу. У 1662-1688 рр. Зарваниця була знищена турецькими нападниками, які спалили також церкву і монастир, та ікону вдалось врятувати. Її було перенесено в нову дерев‘яну церкву, яку спорудили в центрі села. В ній 1740 р. помістили також чудотворний образ Христа, який коронував в 1742 р. львівський митрополит Атаназій Шептицький.

 

 


Сауна
Сауна
Сауна «Глобус»- це саме те місце, де Ви зможете забути про примхи повсякденного життя, поринути у світ справжньої релаксації...
Ресторан
ресторан
Нове меню ресторану здивує Вас різноманітністю і величезним вибором, що дозволить будь-якому гурману побалувати себе вишуканим смаком тутешніх страв...
Номери
VIP-Люкс
Готельний комплекс «Глобус» гармонійно поєднує в собі комфорт та практичність...


Готель "Глобус" - це місце для людей, які понад усе цінують щиру атмосферу затишку Тернопільського краю. Це місце з привітним персоналом та якісними послугами європейського зразка.


Copyright © 2014 "Готельний комплекс ГЛОБУС" • м. Тернопіль, вул. Степана Будного, 18
моб.тел. +38 (068) 646-999-5, тел. +38 (0352) 55-00-40 • globus-hotel@mail.ru
Розробка сайтів