Екскурсійні тури:

 

Печера Королівка

 

Печера «Оптимістична» Королівка :

Щоб замовити поїздку по даних місцях звертайтесь за телефоном:

+38 (068) 646-999-5
globus-hotel@mail.ru

 

Печера «Оптимістична». На Тернопільщині в селі Королівка Борщівського району відкрили музей спелеології. Це поверхнева експозиція печери «Оптимістична», де представлена історія розвитку спелеології в Україні.

Печеру відкрили львівські спелеологи клубу «Циклоп» Олексій Соляр і Мирон Савчин. Вона занесена до Книги рекордів Гіннеса як найдовша в світі гіпсова печера, найдовша печера Євразії та друга за довжиною серед печер світу. Спелеологи вважають, що «Оптимістична» може стати місцем відкриттів світового масштабу.

 

Краса печери відкривається поступово – глина, гіпс, кристал… Незабаром з’являються русалки, грифон. Скульптурні експозиції, які розтягнуті по всій печері, створили студенти художніх закладів України. В «Оптимістичній» уже два рази були скульптурні експедиції.

 
 

 

 


Сауна
Сауна
Сауна «Глобус»- це саме те місце, де Ви зможете забути про примхи повсякденного життя, поринути у світ справжньої релаксації...
Ресторан
ресторан
Нове меню ресторану здивує Вас різноманітністю і величезним вибором, що дозволить будь-якому гурману побалувати себе вишуканим смаком тутешніх страв...
Номери
VIP-Люкс
Готельний комплекс «Глобус» гармонійно поєднує в собі комфорт та практичність...


Готель "Глобус" - це місце для людей, які понад усе цінують щиру атмосферу затишку Тернопільського краю. Це місце з привітним персоналом та якісними послугами європейського зразка.


Copyright © 2014 "Готельний комплекс ГЛОБУС" • м. Тернопіль, вул. Степана Будного, 18
моб.тел. +38 (068) 646-999-5, тел. +38 (0352) 55-00-40 • globus-hotel@mail.ru
Розробка сайтів