Екскурсійні тури:

 

Оборонні фортеці Поділля

 

«Оборонні фортеці Поділля» Кам’янець-Подільський – Хотин :

 
Щоб замовити поїздку по даних місцях звертайтесь за телефоном:

+38 (068) 646-999-5
globus-hotel@mail.ru
 

 Кам'янець-Подільський розташований у мальовничій місцевості на Подільській височині. Територією міста протікає річка Смотрич, що на відстані 20 км до її впадини у Дністер.

 Кам'янець - місто яке заслуговує на те щоб Ви його відвідали, поцікавились його історією та великими людьми древньої фортеці.

 Кам'янець-Подільський відомий і як визначний український фестивальний осередок — тут відбуваються різноманітні культурні заходи, етнографічні, історичні та інші фестивалі. Зараз у місті проводять понад 10 постійно-діючих фестивалів. Вже традиційним для міста стало гучне відзначення щовесни відкриття туристичного сезону. Завдяки численним історико-культурним пам'яткам і, в першу чергу, Кам'янецькій фортеці, популярними у місті є різноманітні історичні реконструкції — захисту міста від турецької навали, середньовічних боїв і турнірів, а також на День міста «Кам'янець давній — серце Поділля».

 

Хоти́н — місто в Україні, центр Хотинського району Чернівецької області. Розташоване на правому березі Дністра. Відоме фортецею 13 — 18 століття, що збереглася до наших днів.

 Лежить Хотин на правому березі Дністра, в 69 км. від Чернівців та в 22 км. від Кам‘янця. Жвава туристська траса, що й казати. Місто виникло, на думку археологів, в УІІІ-ІХ ст. н.е., коли у східних слов‘ян розпочався активний процес формування державності. В Х-ХІ ст. Хотин був у складі Київської Русі, з середини ХІІ ст. - в Галицькому, з 1199 р.- в Галицько-Волинському князівствах. В сер. ХІУ ст. це ранньослов’янське місто опинилося під владою молдавських бояр.

 

 


Сауна
Сауна
Сауна «Глобус»- це саме те місце, де Ви зможете забути про примхи повсякденного життя, поринути у світ справжньої релаксації...
Ресторан
ресторан
Нове меню ресторану здивує Вас різноманітністю і величезним вибором, що дозволить будь-якому гурману побалувати себе вишуканим смаком тутешніх страв...
Номери
VIP-Люкс
Готельний комплекс «Глобус» гармонійно поєднує в собі комфорт та практичність...


Готель "Глобус" - це місце для людей, які понад усе цінують щиру атмосферу затишку Тернопільського краю. Це місце з привітним персоналом та якісними послугами європейського зразка.


Copyright © 2014 "Готельний комплекс ГЛОБУС" • м. Тернопіль, вул. Степана Будного, 18
моб.тел. +38 (068) 646-999-5, тел. +38 (0352) 55-00-40 • globus-hotel@mail.ru
Розробка сайтів